Prenajaté! Rented!Moderný 4-izbový priestor s dušou bytu a záhradou – Okružná ul., Ivanka pri Dunaji

Okružná 1136/6, 900 28 Ivanka pri Dunaji, Slovensko

Prenájom

800€ 170

  • obyvacka s kuchynou
  • kupelka
  • spalna 1
  • spalna 3
  • spalna 2

Počet izieb

4

Počet Kúpeľni

1

Rozloha

75

Rok výstavby

2025

Opis

 

Hľadáte bývanie, ktoré vybočuje z radu? Ponúkame na prenájom tento kompletne zrekonštruovaný, štýlový 4-izbový priestor na Okružnej ulici v Ivanke pri Dunaji. Hoci je nehnuteľnosť vedená ako nebytový priestor, jej interiér a vybavenie boli navrhnuté s dôrazom na maximálny komfort plnohodnotného rodinného bývania.

Tento “skrytý klenot” sa nachádza na pozemku rodinného domu a ponúka dokonalú kombináciu moderného dizajnu a kľudu vidieckeho bývania.

Hlavné atribúty ponuky:

  • Štýlový interiér: Čerstvá rekonštrukcia, ktorej dominuje priestranná obývačka s kuchyňou, dve spálne a praktická pracovňa.

  • Kúpeľňa & Relax: Luxusný walk-in sprchový kút s masážnym panelom a dizajnovým obkladom.

  • Lokalita: Tichá Okružná ulica s výbornou dostupnosťou a súkromím.

  • Benefity pozemku: Prístup k zdieľanej záhrade – ideálne na rannú kávu na čerstvom vzduchu.

  • Parkovanie: Bezproblémové a bezplatné státie priamo pred domom.

Praktické informácie:

  • Rozloha: 75 m2 čistého štýlu.

  • Domáce zvieratá: Váš psík je u nás vítaný!

  • Vybavenie v cene: Vysokorýchlostný internet je už súčasťou mesačných platieb.

Cenové podmienky:

  • Mesačný nájom: 800 €

  • Energie a služby: 170 € (zahŕňa elektrinu, teplo, vodné/stočné a internet)

  • Celková mesačná platba: 970 € – Depozit 970 Eur.

  • Provízia pre RK 700 Eur 
  • Dostupnosť: od 01.05.2026

Tento priestor na Okružnej je ideálnou voľbou pre niekoho, kto ocení nadštandardne prerobený interiér, hľadá pokojnú lokalitu a nevadí mu atypické, no o to funkčnejšie riešenie priestoru.

Kontakt : 0918 599 853

email:info@twinsreality.sk

web:twinsreality.sk

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *