Prenájom menšieho 2 izbového bytu vo výbornej lokalite Ružinove 570,-Eur

Prenájom menšieho 2 izbového bytu vo výbornej lokalite Ružinove 570,-Eur

https://goo.gl/maps/7Z45HEWHPUB2r2F79

Prenájom

570€

  • Obyvacka_
  • Kupelka
  • Izba mala

ID nehnuteľnosti :

 žiadna

Zdielať

Tlačiť

Počet izieb

2

Garáž

1

Rozloha

46

Rok výstavby

1965

Rozloha pozemku

46

Opis

Máme pre Vás krásny menší 2 izbový byt na prenájom vo výbornej lokalite v Ružinove na Sklenárovej ulici. Byt má podlahovú plochu 46m2 a nachádza sa na 2. poschodí z 6 v bytovom dome. Tento čiastočne zrekonštruovaný byt je zariadený nábytkom aj spotrebičmi, vrátane chladničky, práčky, sporáka, umývačky a televízora. Byt bude k dispozícii od 1.9.2023.

Dispozícia bytu je nasledovná: vstupná chodba, menšia spálňa s manželskou posteľou a šatníkovou skriňou, obývačka spojená s kuchyňou a samostatná kúpeľňa s toaletou. V obývačke je k dispozícii aj gauč a televízor.

Byt sa nachádza v tichej časti Ružinova, v blízkosti Bajkalskej a Prievozskej ulice, neďaleko Štrkovského jazera. Má výbornú dostupnosť do centra mesta. Parkovanie je možné v okolí domu.

Celková cena za prenájom tohto bytu je 470 EUR mesačne (+ 100 EUR za energie a internet). Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné uhradiť jedno mesačné nájomné vopred ako kauciu, ktorá Vám bude vrátená po ukončení prenájmu.
Platí sa provízia pre RK

Ak máte záujem o tento byt alebo máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie alebo vybavíme obhliadku bytu.

Kontakt: 0918599706
info@twinsreality.sk
www.twinsreality.sk

Adresa Nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *