Prenajaté! Prenajmeme 2 izbový byt s nepriechodnými izbami na Paričkovej ulici ( časť NIVY). AS Nivy sú hneď oproti asi 50m.

Prenajaté! Prenajmeme 2 izbový byt s nepriechodnými izbami na Paričkovej ulici ( časť NIVY). AS Nivy sú hneď oproti asi 50m.

Páričkova 9, 821 08 Bratislava, Slovensko

Prenájom

850€ s en.

 • spálňa 2-2
 • Spálňa_
 • Spálňa 2
 • Rolldor v spálni_
 • chodba_
 • Kuchynská linka 2
 • Kuchyňa s jedálňou_
 • Kuchynská linka_
 • Pred bytovkou pohľad na NIvy_
 • bytový dom aktualne_
 • ihrisko pred bytovým domom_
 • Kúpelňa_
 • wc
 • Snímka obrazovky 2023-08-11 o 17.44.00

ID nehnuteľnosti :

 žiadna

Zdielať

Tlačiť

Počet izieb

2

Počet Kúpeľni

1

Rozloha

53

Opis

Lokalita :
Skvela lokalita hneď oproti autobusovej stanici Nivy . Tí čo poznáte trocha Bratislavu určite viete, že Nivy sú dnes jedna s naj lokalít v rámci mesta .
Byt sa nachádza v tehlovom dome na 3 poschodí zo 4 ( zatiaľ bez výťahu) a celková rozloha nehnuteľnosti je 53 m 2 plus 8 m2 pivnica
Dispozícia nehnuteľnosti :
Byt má dve nepriechodné izby a veľkú priestrannú kuchyňu s jedálňou. Je orientovaný na dve svetové strany. Nemá ale balkón alebo loggiu preto je nehnuteľnosť vhodná pre nefajčiarov .
Zariadenie : Byt ma dve vstavané skrine jednu na chodbe a druhú v spálni.. Kompletne zariadenú kuchyňu spolu s el. Spotrebičmi vid. Foto.( neobsahuje ale umývačku riadu). Vybavenie izieb je také ako vidíte na fotkách .
Parking :
Nie je problém vybaviť parking pre budúcich nájomcov v rámci parking passu.
Byt je voľný od 1.09
Cena : Celková cena nájmu vrátane energií a internetu + tv je 850 Euro .
Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške nájmu a provízia pre RK 550 Euro

Názor makléra na nehnuteľnosť :
Nehnuteľnosť sa nachádza v skvelej lokalite Nivy. Táto lokalita sa vyznačuje úžasnou dostupnosťou. Parčíky všade naokolo. 50 metrov od bytovky máte AS Nivy. Ak ste fanúšik kinematografie tak vás poteší, že v blízkosti máte kino Nostalgia ktoré vás očarí svojou charizmou. Nevýhodou nehnuteľnosti je, že sa teraz vykonávajú stavebné práce na bytovom dome, dorába sa výťah plus nadstavba ktorá sa plánuje ukončiť až v januári 2024. Tým pádom je okolie prašnejšie a môže vám čiastočne narúšať komfort bývania . Na druhej strane keď bude stavba zhotovená bytový dom bude mať aj výťah ktorý momentálne nemá. Preto je lepšie aby budúci nájomca mal záujem bývať v nehnuteľnosti aspoň na tie 2 roky aby ptm ťažil výhody z prerábky .
Kontakt :
Tel: 0918 599 853
email: info@twinsreality.sk
web: twinsreality.sk

English BElow :

Location:
Great location right across from the Nivy bus station. Those of you who are familiar with Bratislava a bit surely know that Nivy is one of the best areas within the city today.
The apartment is situated in a brick building on the 3rd floor out of 4 (currently without an elevator), and the total area of the property is 53 m² plus an 8 m² cellar.
Property layout:
The apartment consists of two separate rooms and a large spacious kitchen with a dining area. It is oriented towards two sides of the world. However, it does not have a balcony or a loggia, so the property is suitable for non-smokers.
Furnishings:
The apartment has two built-in closets, one in the hallway and another in the bedroom. The kitchen comes fully equipped with electrical appliances as seen in the photos (havent a dishwasher). The furnishings of the rooms are as shown in the pictures.
Parking:
Arranging parking for future tenants through a parking pass is not a problem.
Flat is available from 1 September
Price:
The total rental price, including utilities, internet, and TV, is 850 Euros.
Upon signing the contract, it is necessary to pay, a deposit in the amount of the rent and a commission for the real estate agency of 550 Euros.

Real estate agent’s opinion on the property:
The property is located in an excellent Nivy location. This area is characterized by amazing accessibility to anywhere you need to go. Parks are all around. Just 50 meters from the apartment building, you have the Nivy Bus Station. If you are a cinema enthusiast, you’ll be pleased to know that you have the Nostalgia cinema nearby, which will captivate you with its charm. The downside of the property is that there are currently construction works taking place on the apartment building – an elevator is being added along with an extension planned to be completed in January 2024. As a result, the surroundings are a bit dusty, which could partially disrupt your living comfort. On the other hand, once the construction is finished, the apartment building will have an elevator that it currently lacks. Therefore, it’s better for the prospective tenant to be interested in living in the property for at least these 2 years to then benefit from the renovation’s advantages.
Contact:
Phone: 0918 599 853
Email: info@twinsreality.sk
Website: twinsreality.sk

Adresa Nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *