Prenajaté!!!Prenájom 3 izbového bytu v Skyparku 1800 Eur all include 🚗 vrátane parkovania

Prenajaté!!!Prenájom 3 izbového bytu v Skyparku 1800 Eur all include 🚗 vrátane parkovania

https://goo.gl/maps/XYAKWm7xCXeBBrMW9

Prenájom

1,800€

  • spálňa s postelou
  • obývačka s jedálňou
  • obývačka s pohľadom na balkón
  • obývačka s pohľadom na kuchynu a jedáleň
  • kúpelňa
  • spálňa 1
  • kuchynska linka 2
  • výhľad
  • balkón
  • balkón-2

ID nehnuteľnosti :

 žiadna

Zdielať

Tlačiť

Počet izieb

3

Garáž

1

Rozloha

85

Rozloha pozemku

85

Opis

Video obhliadka : https://www.youtube.com/watch?v=5ntFWsy46cg&t=13s

✔Ponúkame na prenájom krásny úplne nový 3 izbový byt v prominentnej lokalite v Skyparku. Byt sa nachádza vo veži 1, ktorá je situačne bližšie k obchodnému centru Eurovea.

🪑Nehnuteľnosť je situovaná na 6 poschodí, výhľad je priamo do parku lokality Skypark. Orientácia je Severovýchod. Celková rozloha bytu je 85 m2 v rámci čoho je zarátaná aj lodzia o výmere 5,4 m2. Pivničnú kôpku je možné využívať na vyžiadanie.  Byt ako môžte vidieť v rámci videoprezentácie pozostáva z 2 samostatných izieb, z predsieni a kuchyni, ktorá je spojená s obývačkou ako to býva zvykom v rámci novo kolaudovaných bytových jednotiek. V byte sa nachádza technická miestnosť, kde sa nachádza pracka, tycovy Dyson vysávač. Daný priestor vie slúžiť , aj ako odkladací priestor.

✔Prvá izba Je zariadená s manželskou posteľou s ortopedickým matracom. Okná sú vybavené s black-out roletami a závesmi. To znamená, že pri spaní bude dokonalé tlmené svetlo. Izba je zariadena novým štýlovým nábytkom s priestorom pre TV.

✔Druhá izba nie je zariadená posteľou.  Môže slúžiť ako kancelária napríklad v rámci Home officu.  Nachádza sa tam stolička, koberec a stolík s lampou.  V prípade ak by bol záujem prenajímateľ by vedel danú izbu zariadiť stavanou skriňou a posteľou.

✔V rámci priestoru kuchyne a obývačky , ktorá je zariadená klimatizáciou  veľkou SMART TV Ambilight s uhlopriečkou 139cm ( 55´), relaxačnou sedačkou  s elektrickou výsuvnou časťou, kde sa vyspia bez problémov 2 osoby. Kuchyňa je komplet zariadená  so všetkými spotrebičmi a príslušentstvom. Dole pri vchode je 24 hodinová recepcia.

✔Samotná lokalita je výborná keďže sa nachádzate priamo v centre, blízko je nákupne centrum Eurovea a hneď vedľa Nivy. Historické centrum sa nachádza 3 minúty pešo. Lokalita sa považuje za prominentnú oblasť, ktorá výrazným spôsobom modernizuje Bratislavu ako hlavné mesto Slovenska.

🏢Projekt Skypark navrhla svetoznáma architektka Zaha Hádid čím sa projekt Skypark zapísal po dokončení medzi jeden z najviac zaujímavých projektov v rámci EÚ.

Byt je momentálne voľný dá sa nasťahovať v podstate ihneď.

Byt je vhodný pre mladé páry bezdetné a bez zvierat.

6 poschodie z 31

Cena: 1400 Eur + 300 eur eenrgie (zahrnútý aj internet aj TV) + 100 euro parkovanie

📞Kontakt: 0918599706

📩email : info@twinsreality.sk

🌍www.twinsreality.sk

Video Nehnuteľnosti

Prenajaté!!!Prenájom 3 izbového bytu v Skyparku 1800 Eur all include 🚗 vrátane parkovania

Adresa Nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *