Prenajaté!!!Prenájom 3 izbového bytu v Skyparku 1800 Eur all include ? vrátane parkovania

Prenajaté!!!Prenájom 3 izbového bytu v Skyparku 1800 Eur all include ? vrátane parkovania

https://goo.gl/maps/XYAKWm7xCXeBBrMW9

Prenájom

1,800€

  • spálňa s postelou
  • obývačka s jedálňou
  • obývačka s pohľadom na balkón
  • obývačka s pohľadom na kuchynu a jedáleň
  • kúpelňa
  • spálňa 1
  • kuchynska linka 2
  • výhľad
  • balkón
  • balkón-2

ID nehnuteľnosti :

 žiadna

Zdielať

Tlačiť

Počet izieb

3

Garáž

1

Rozloha

85

Rozloha pozemku

85

Opis

Video obhliadka : https://www.youtube.com/watch?v=5ntFWsy46cg&t=13s

✔Ponúkame na prenájom krásny úplne nový 3 izbový byt v prominentnej lokalite v Skyparku. Byt sa nachádza vo veži 1, ktorá je situačne bližšie k obchodnému centru Eurovea.

?Nehnuteľnosť je situovaná na 6 poschodí, výhľad je priamo do parku lokality Skypark. Orientácia je Severovýchod. Celková rozloha bytu je 85 m2 v rámci čoho je zarátaná aj lodzia o výmere 5,4 m2. Pivničnú kôpku je možné využívať na vyžiadanie.  Byt ako môžte vidieť v rámci videoprezentácie pozostáva z 2 samostatných izieb, z predsieni a kuchyni, ktorá je spojená s obývačkou ako to býva zvykom v rámci novo kolaudovaných bytových jednotiek. V byte sa nachádza technická miestnosť, kde sa nachádza pracka, tycovy Dyson vysávač. Daný priestor vie slúžiť , aj ako odkladací priestor.

✔Prvá izba Je zariadená s manželskou posteľou s ortopedickým matracom. Okná sú vybavené s black-out roletami a závesmi. To znamená, že pri spaní bude dokonalé tlmené svetlo. Izba je zariadena novým štýlovým nábytkom s priestorom pre TV.

✔Druhá izba nie je zariadená posteľou.  Môže slúžiť ako kancelária napríklad v rámci Home officu.  Nachádza sa tam stolička, koberec a stolík s lampou.  V prípade ak by bol záujem prenajímateľ by vedel danú izbu zariadiť stavanou skriňou a posteľou.

✔V rámci priestoru kuchyne a obývačky , ktorá je zariadená klimatizáciou  veľkou SMART TV Ambilight s uhlopriečkou 139cm ( 55´), relaxačnou sedačkou  s elektrickou výsuvnou časťou, kde sa vyspia bez problémov 2 osoby. Kuchyňa je komplet zariadená  so všetkými spotrebičmi a príslušentstvom. Dole pri vchode je 24 hodinová recepcia.

✔Samotná lokalita je výborná keďže sa nachádzate priamo v centre, blízko je nákupne centrum Eurovea a hneď vedľa Nivy. Historické centrum sa nachádza 3 minúty pešo. Lokalita sa považuje za prominentnú oblasť, ktorá výrazným spôsobom modernizuje Bratislavu ako hlavné mesto Slovenska.

?Projekt Skypark navrhla svetoznáma architektka Zaha Hádid čím sa projekt Skypark zapísal po dokončení medzi jeden z najviac zaujímavých projektov v rámci EÚ.

Byt je momentálne voľný dá sa nasťahovať v podstate ihneď.

Byt je vhodný pre mladé páry bezdetné a bez zvierat.

6 poschodie z 31

Cena: 1400 Eur + 300 eur eenrgie (zahrnútý aj internet aj TV) + 100 euro parkovanie

?Kontakt: 0918599706

?email : info@twinsreality.sk

?www.twinsreality.sk

Video Nehnuteľnosti

Prenajaté!!!Prenájom 3 izbového bytu v Skyparku 1800 Eur all include ? vrátane parkovania

Adresa Nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *